Gücümüzü güvenden alıyoruz

ÖZEN Gümrük Müşavirliği Hizmetleri Limited Şirketi, ticari faaliyetine 1996 yılında başlayan ve Müşterilerine butik hizmet sunmayı ilke edinmiş bir gümrük müşavirlik şirketidir.

Kuruluşundan itibaren sunduğu hizmetlerde kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.
ÖZEN Gümrük, konusunda uzman, deneyimli, titiz personeli ile müşterilerine özel çözümler üretebilen, zaman ve maliyetlerde tasarruf sağlayan hizmet anlayışını her gün bir adım ileriye taşımayı hedef almıştır.
Seçkin bir müşteri portföyü ile Gümrük Müşavirlik Hizmetleri’ne devam etmektedir.
Teknik altyapısını günün koşullarına göre sürekli geliştirip müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Özen Gümrük,  ISO9001, ISO14001, ISO27001 kalite standartlarına sahip hizmet anlayışı ile Dış Ticaret Danışmanlığı ve Gümrük Müşavirliği alanında müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Gümrük müşavirliği mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadromuz ile yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri müşterilerimiz adına sürekli takip ederek ve uygulayarak, eşyanızın sadece gümrükten çekilmesinden ibaret olmadığı bilinci ile en doğru ve en iyi hizmetleri sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Vizyonumuz

  • Sektörde ilk on arasında olmak
  • Sektöre de tercih edilen ilk firma olmak
  • Önce Hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir gümrükleme hizmeti vermektir. 

Misyonumuz

  • Bilgi, birikimli ve deneyimli uzman kadromuzla çevreye saygılı, duyarlı olmak
  • Müşterilerimizin bütün işlemlerini en gelişmiş teknolojiyi kullanarak kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak hiçbir gecikme cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktır