E-Gümrük

Tarafımızdan yapılan tüm gümrük operasyonlarınızın takibini size verilen kullanıcı hesap bilgileriyle 7 gün 24 saat e-servis vasıtasıyla takip edebilirsiniz. E-servis sayfamızdan ithalat, ihracat beyanname ve iş takibi bilgilerine erişilebildiği gibi, cari hesap ekstresi ve gümrük operasyonlarınıza dair raporlar da alabilirsiniz.

ÖZEN e-servis sistemi, firma imza yetkilisinin görevlendireceği kişilere özel olarak verilen şifre ile bu kişilerin:

  • Muhasebe evraklarının ve dış ticaret işlerinin takibini yapabildiği,
  • Beyanname ve cari hesaplarını görebildiği,
  • Çeşitli raporları çekebildiği internet ortamında çalışan sistemdir.
  • Günün 24 saati istediğiniz anda işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu hesap bilgilerinizi evrak teslim bilgilerinizi bize gerek kalmaksızın internet üzerinden öğrenebilirsiniz.
  • e- servis sistemi gümrük işlemlerinin başlangıcından sonucuna kadar, kullanılması rahat ve kolay ekranlardan oluşmaktadır. İlgili bölümler ilgili ekranlardan gümrük işlemlerini rahatlıkla takip edebilir ve yetkileri doğrultusunda işlem yapabilirler.

Bu sayede gümrük işlemleri için firma; telefon, faks, gereksiz evrak trafiğinden önemli ölçüde zaman ve maliyet avantajı sağlayarak doğru bilgilere kısa sürede internet üzerinden kolayca ulaşabilmektedir. e- servis sayfamıza ozengumruk.com adresinden erişilebilir.

İŞ TAKİP SİSTEMİ

İthalat ve ihracat işlemleri için tüm süreçlerinin en hızlı şekilde sizlere bildirilmesi iş takip sistemimiz ile mümkün hale gelmiştir. Bu sistem sayesinde dosyalarınızın durumundaki anlık gelişmeleri sizlere e-mail olarak iletilerek bilgilendirme sağlanabilmektedir.